![Ми категорично проти приватного проєкту, ініційованого росіянами — Йосип Зісельс про проєкт Меморіального комплексу Голокосту "Бабин Яр"](http://ukr.radio/images/news/big/news_1569608924_5d8e54dc29033.jpg)
Йосиф Зісельс має свою точку зору: "Щоб була об’єктивна картина, треба сказати про два проєкти упорядкування території Бабиного Яру. Один, умовно назвемо, російський проєкт, другий — український, замовлений Кабміном, концепцію якого розроблено Інститутом історії Академії наук України. Ця концепція перебуває зараз на рецензуванні у науковців світового рівня по історії України та Голокосту в Україні. І ця концепція, як на мене, набагато більш гідна і більше відповідає інтересам України".