Антисемитизм

Антисемитизм

Аарон Гаускнехт. Как левые стали антисемитами


Карл Маркс был сыном уважаемого служащего в суде. Владимир Ленин был сыном уважаемого высокопоставленного чиновника в системе образования царской России. Гитлер был сыном чиновника пограничного контроля Австро-Венгерской империи, но осиротел ещё будучи подростком.

СБУ сообщила, что вандалы, разрисовавшие синагогу в Сумах, действовали по заказу ФСБ


В четверг, 22 марта, Служба безопасности Украины заявила о разоблачении преступной группировки, совершавшей акты вандализма "по заказу российских спецслужб".

У Києві пройде прес-конференція «Протидія антисемітизму і ксенофобії щодо ромів»


28  лютого о 14.30 у приміщенні  Ukraine crisis media center за адресою м. Київ вул. Хрещатик 2 відбудеться прес-конференція «Протидія антисемітизму і ксенофобії: рекомендації».
Правозахисниці, експерти розкажуть про результати проекту, спрямованого на вироблення ефективних механізмів протидії нетерпимості щодо ромів та євреїв.

Польские еврейские организации обратились к президенту Польши по поводу "польских законов"


От имени Польского общества еврейских исследований и Польской ассоциации изучения идиша мы считаем необходимым обратиться к Президенту Республики Польша с просьбой воздержаться от подписания поправки к закону «Об Институте национальной памяти».

За фактом публікації в "Чортківському віснику" антисемітської колонки відкрито провадження щодо розпалювання міжнаціональної ворожнечі


Прокуратурою Тернопільської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому слідчими поліції за ч. 2 ст. 161 КК України (розпалювання міжнаціональної ворожнечі, вчинене службовою особою).

Звичайний антисемітизм, «Чортківський вісник» і 161-а стаття


Соціальні мережі бурхливо відреагували на статтю з антисемітськими висловлюваннями за авторством 22-річної власниці і єдиного співробітника газети «Чортківський вісник» Мар’яни Полянської. До чого спричинив розголос і чи є підстави говорити про кримінальну відповідальність?

Антисемітизм: чому дані щодо його проявів не збігаються в Україні та Ізраїлі?


В середині січня Міністерство у справах Ізраїлю опублікувало звіт щодо проявів антисемітизму у світі.

Антисемитизм в Украине, 2017. Доклад по итогам мониторинга


Доклад подготовлен в рамках проекта мониторинга проявлений ксенофобии в Украине. Бюллетень выходит ежемесячно с 2006 г.

22-23 января в Киеве прошла встреча проектов фонда EVZ «Память, ответственность, будущее» в рамках программы «Facing Antisemitism and Antigypsyism»


В январе 2017 Конгресс национальных общин Украины начал реализацию проекта мониторинга исследований и практик противодействия антисемитизму и ромофобии.

В’ячеслав Ліхачов. Звинувачення нової української влади в антисемітизмі було одним з багатьох аргументів на користь необхідності приєднання Криму


Україна згадується як країна, де зростає антисемітизм, у звіті Міністерства Ізраїлю у справах діаспори, опублікованого напередодні Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту. Звіт цитують у соціальних мережах, зокрема, поширюють тезу, що «Україна є лідером серед колишніх країн СРСР за антисемітськими інцидентами». Що ж саме мовиться у звіті?

Консул Израиля Олег Вишняков назвал «заказом» нарастающую по Украине волну антисемитизма


Только за сутки 25 декабря в Одессе антисемитскими лозунгами и символами осквернили сразу три объекта.

В Одессе осквернили Музей холокоста и здание бывшей синагоги


Неизвестные изрисовали антисемитскими надписями несколько зданий в Одессе.

Консул Израиля Олег Вишняков жестко отреагировал на антисемитское шоу в Генеральном консульстве Республики Польша во Львове


Как известно, в Генеральном консульстве Республики Польша во Львове прошло фольклорное шоу с антисемитским уклоном.

Антисемитизм сторонников Саакашвили в центре Киева


Противостояние между Михеилом Саакашвили и нынешней властью в Украине вылилось в создание палаточного лагеря сторонников опального политика прямо под стенами Верховной Рады в Киеве. Лагерь, отчасти напоминающий баррикады Майданов 2004 и 2013-2014 годов, уже несколько недель наполнен сотнями протестующих.

Зміст Хануки актуальний і для українців – рабин про інцидент із паплюженням Ханукії


17 грудня у Києві на Подолі спаплюжили Ханукію, що була встановлена на честь єврейського свята Ханука. Ханукальний світильник, що вважають єврейським символом духовної стійкості, невідомі облили чимось схожим на кров. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею «Хуліганство». Провокація чи вандалізм і що з цього приводу думає єврейська спільнота?

Рав Стамов: осталось ощущение, что полиция хочет найти виновных


Около 19:00 в воскресенье, 17 января, неизвестные лица облили  кровью животных (предполоджительно)  ханукию на Подоле.

Кличко призвал наказать вандалов, нарисовавших свастику на ханукие


Любые проявления вандализма в Киеве недопустимы, а виновные в бесчинствах должны нести ответственность за свои поступки.

У Львові відбувся круглий стіл, присвячений боротьбі з антисемітизмом і антициганізмом в Україні


"Час переходити від "диванного" до реального активізму". Продовжується розробка рекомендацій щодо подолання антисемітизму та ксенофобії по відношенню до ромів в Україні.

В Одессе исчезли обе таблички проекта «Остання адреса»

Я не хочу сказать, что это проявление чистого антисемитизма, нет, это просто жлобство и воинственное невежество! 

И. Банзерук: Это не евреи обливают памятники краской – так и разбираться с этим должна украинская громада

В Тернополе опять осквернен памятник жертвам Холокоста. Памятник облили красной краской.

Страницы

Subscribe to RSS - Антисемитизм

Наши партнеры 

  Юлий Кошаровский история исхода