проект

Йосиф Зісельс – Це має бути саме український погляд на Голокост

«Це має бути саме український погляд на Голокост. І ані росіяни, ані будь-хто інший не мають що тут робити, бо ми самі маємо вибудовувати свою політику пам’яті. І Бабин Яр – це нашу випробування. Цей проєкт треба робити внутрішніми силами України», – переконаний Йосиф Зісельс.

Йосиф Зісельс – "победобесие", яке ми зараз бачимо в російській політиці, буде проходити через цей "музей"


– Я займаюся меморіальними проєктами, присвяченим жертвам Голокосту, вже понад тридцять років. Багато років беру участь у всіх подіях навколо Бабиного яру. І я воюю з цим російським проєктом Меморіального центру вже понад 4 роки. Але моє ставлення до цього листа є досить критичним. Єдиний його позитив полягає в тому, що він привертає увагу до цієї проблеми.

Наша задача – своє робити! – Олена Стяжкіна, Ярослав Грицак про проект меморіалу у Бабиному Яру

Якщо нашу память для нас будуть створювати китайці, то буде така ж сама облуда і огида, яку не можна допустити.

«Будьте сильними та відважними!»: жінки під час Голокосту

Звичайно, єврейські жінки підлягали знищенню як єврейки, а не як жінки. Але життя в гетто, шлях до газових камер вони проходили і проживали інакше, проявляючи мужність і терпіння. Саме тому темі жінок під час Голокосту присвячено багато книг. Однією із таких книг є навчальний посібник «Жінки і Голокост: мужність і милосердя» (ООН, Нью-Йорк, 2011). У цій статті ми спробуємо коротко передати зміст посібника, показавши наскільки важливою була роль жінки під час трагічних подій минулого.

Артур Фред. В ближайшее время музея Бабьего Яра в Киеве не будет

Для украинского движения евреи долго и странно были явлением чужим. Далеко не всегда враждебным, а в 20-м веке даже иногда и близким – но чужим. 

В Украине стартует проект «Кулинарный Бейт-Мидраш»


Одним из трендов современного общества является кулинария – сотни сайтов, журналов, книг и мастер-классов учат современного человека готовить вкусную и здоровую пищу. 

Первые четыре фильма проекта «По следам неизвестного Холокоста» стали доступны для просмотра


Борис Мафцир - кинорежиссер, сценарист, педагог, многолетний руководитель проекта Института Яд-Вашем по документированию имен евреев, погибших в период Холокоста на оккупированных территориях бывшего СССР, продолжает титаническую работу - он делает документальные фильмы, позволяющие воссоздать трагедию ШОА через воспоминания переживших, праведников, свидетелей. 

Проект "Смертельний шлях" до роковин Бабиного Яру презентують в Національному музеї історії України у Другій світовій війні


26 вересня 2016 року о 12.30 в головному корпусі Національного музею історії України у Другій світовій війні (вул. Лаврська, 27) відбудеться презентація  виставки «Смертельний шлях».

Відкривається вакансія: Керівник проекту створення Меморіального музейного Центру («Музей Голокосту буковинських євреїв») в м. Чернівці

Ми шукаємо керівника проекту для роботи над створенням Музею Голокосту буковинських євреїв в колишньому ритуальному будинку на єврейському цвинтарі в м. Чернівці. 

Проект реабилитации для родственников погибших в АТО солдат

В четверг, 30 апреля, стартовал всеукраинский проект, цель которого – адаптация к новым жизненным обстоятельствам и психологическая реабилитация людей, потерявших родных во время военных действий на Востоке Украины.

Международный гуманитарный проект «Сефер аДорот» стартует в Киеве

10 марта 2016 года в Израильском Культурном Центре стартует международный гуманитарный проект «Сефер аДорот» («Книга Поколений»).

Проект "Ваучер" – новая программа помощи по изучению языка иврит для репатриантов

Министерство алии и абсорбции сообщает, что уже с середины октября 2015 года начинается реализация проекта "Ваучер" – новой программы помощи по изучению языка иврит для репатриантов.

Subscribe to RSS - проект