Самое читаемое

Йосиф Зисельс о массовом выезде евреев из России. Марафон FREEДOM

Основная тема – прекращение работы представительства "Сохнута" в россии. Также разговор коснулся будущего еврейских общин россии.

Білоруси мають більше європейської ідентичності ніж росіяни – Йосиф Зісельс

9 липня 2022 року співпрезидент Вааду України пан Йосиф Зісельс відповів на запитання ведучих Прямого каналу.

Міжнародна сертифікатна програма з юдаїки анонсувала літню серію відкритих лекцій

Впродовж липня та серпня по вівторках на платформі Студії «Діє-Слово» – інформаційного партнера програми, пройде серія лекцій викладачів.

Природа Карпат теж лікує – Йосиф Зісельс про проєкт психологічної підтримки родин ВПО

Програма складається з двох проєктів. Передусім за фінансової підтримки американського фонду «Nova Ukraine» (Каліфорнія) Ваад України втілює проєкт, який розраховано на внутрішньо переміщені родини, які внаслідок бойових дій втратили тимчасово чи незворотньо годувальника сім”ї.  Також за фінансової підтримки ГО «Фонд Маша» з 21 червня 2022 р. працює проєкт «Незламна мама» для жінок з дітьми, які потребують психологічної підтримки внаслідок пережитої окупації, блокади міста, чисельних обстрілів, втрати члена родини, втрати житла, якщо людина була свідком чи жертвою військових злочинів.

Сегодня в Украине столкнулись два мира – мир прошлого и мир будущего – Иосиф Зисельс в эфире радио «Дэвидзон», Нью-Йорк

31 мая 2022 г. сопрезидент Ваада Украины Иосиф Зисельс выступил в программе американского журналиста Алекса Наксена на радио "Дэвидзон". Тема – ситуация в Украине.

Закінчилась перша зміна проєкту підтримки родин ВПО

Учасниці проєкту, здебільшого жінки з дітьми, говорять про те, що вони подружились між собою, після відпочинку будуть підтримувати зв'язок та допомагати одна одній.

В студії "Діє-Слово" відбулась зустріч із Пітером Померанцевим

В ході зустрічі обговорювалась роль інформаційних кампаній та ЗМІ у воєнний час: як під час війни впливати на суспільство та солдат ворога, які цілі та меседжі потрібно обирати, до яких жанрів вдаватись та чого можуть досягнути ЗМІ за допомогою інформації.

Окупанти зруйнували маріупольську синагогу

Поряд з іншими будівлями у місті, була зруйнована також і маріупольська синагога. Про це повідомляє Телеграм-канал Маріупольської міської ради:

Польща добре пам’ятає, що таке агресивна Росія – Йосиф Зісельс

«Я вклоняюсь перед Польщею, бо вона разом з нами з першого дня російсько-української війни. Республіка Польща на відміну від західних країн добре пам’ятає, що таке совєтська влада, комунізм і що таке агресивна Росія. Не було совєтської окупації західних країн, а поляки добре це знають, бо вони найбільше постраждали не тільки від нацистської Німеччини, а й від Радянського Союзу», - сказав Йосиф Зісельс.

Ми живемо вже вісім років у Третій світовій війні – Йосиф Зісельс. Виступ на Виконкомі СЄК

9 травня 2022 року співпрезидент Вааду України, віце президент Світового єврейського конгресу Йосиф Зісельс прийняв участь в засіданні Виконкому Світового єврейського конгресу через ZOOM-конференцію.
Очікувалось, що Виконком Конгресу прийме резолюцію щодо війни в Україні. Редакція сайту Вааду України приводить повний текст виступу Йосифа ЗІсельса на засіданні Виконкому Світового єврейського конгресу.

Тенденція перейменування потребує більш ретельного розгляду – Йосиф Зісельс

«...росія відвернулась від цивілізованого світу і не хоче мати з ним нічого спільного. Для неї не існує законів, правил, поваги до раритетів культури або науки. Росія нехтує всім, не тільки українським.
Це не тільки путін. На жаль, більшість росіян підпорядковуються саме такому вибору – євразійському вибору,  або татаро-монгольському вибору. Це варварськи вибір. І вони йому слідують», – зауважив Йосиф ЗІсельс.

Продовжується робота проєкту з підтримки родин ВПО, які тяжко постраждали в зв’язку з бойовими діями

​Продовжується робота проєкту з підтримки родин ВПО, які тяжко постраждали в зв’язку з бойовими діями. Більш, ніж 20 жінок з дітьми отримали можливість три тижні провести в Карпатах, пройти курс психологічної підтримки, відпочити.

Багато з того, що в цій війні здається випадковим, є насправді запланованим – Йосиф Зісельс на Прямом

3 березня 2022 року співпрезидент Вааду України пан Йосиф Зісельс відповів на запитання ведучих Прямого каналу.

Нам вдалось вчасно доставили мацу єврейським громадам – Йосиф Зісельс

Як Ваад України працює в умовах війни, о програмах і проектах, направлених на допомогу ЗСУ, на допомогу єврейським громадам, національним громадам, допомогу ліками і не тільки – Студія "Діє-Слово" мала нагоду поспілкуватись із співпрезидентом Вааду України паном Йосифом Зісельсом. 

Йосиф Зісельс. Україна: проміжні результати двох місяців нового етапу війни – запис зустрічі

28 квітня 2022 року своїми роздумами та висновками по результатам двох місяців нового етапу війни проділився дисидент, правозахисник. співпрезидент Вааду України пан Йосиф Зісельс.

Розпочав роботу новий проєкт з підтримки родин, які втратили годувальників під час війни

Передусім проєкт розраховано на внутрішньо переміщені родини, які  внаслідок бойових дій втратили тимчасово чи незворотньо годувальника сім”ї. 

Пропагандистські тези глибоко сидять в мозку більшості росіян не завдяки путінській пропаганді – Йосиф Зісельс

Те, що окупанти роблять з цивільним населенням, і я говорю не лише про обстріли, а й про ті звільнені від окупації зони, де вони творили таке, що навіть незрозуміло з чим порівнювати, навіть з Другою світовою війною не порівняти – пора це порівнювати з татаро-монгольською ордою, з завоюваннями Чингісхана, який вбивав все населення, включаючи дітей. З цим можливо боротис передусім  лише зброєю.

Тепер ми бачимо, хто справжній нацист – Йосиф Зісельс для «POLITYKA”

Західні країни орієнтуються на те, що говорить наш президент, і не знають, що немає жодного зв’язку між тим, що говорить президент, і тим, що відчувають люди та якими є настрої у громадянському суспільстві.

Українські дисиденти просять не переіменовувати вулицю Андрія Сахарова в Івано-Франківську – звернення

Сьогодні ми, колишні радянські політичні в'язні, пишаємося своєю країною. Пройшовши болісний шлях звільнення від тоталітарної спадщини, Україна демонструє цивілізованому світу приклади мужності та вміння захищати свободу і людську гідність. Нами, Україною, захоплюється світ. Ми впевнені: якби Андрій Дмитрович був живий, він був би з нами, з Україною, а не зі злочинцем Путіним

Як відбувається зараз прийом українських громадян в Ізраїлі – загальні висновки та поради

У неділю, 27 березня, в Студії «Діє-Слово» відбулась зустріч з ізраїльським адвокатом Леонідом Скуратовим. У режимі відкритого інтерв’ю адвокат Леонід Скуратов розповів, як відбувається зараз прийом українських громадян в Ізраїлі, про нові правила в’їзду до країни, а також надає поради тим, хто вже опинився в Ізраїлі та не знає, як діяти далі. 

Страницы

Subscribe to RSS - Самое читаемое