Заява Вааду України з приводу висловлювань президента Зеленського щодо Ізраїлю

Заява президії Асоціації єврейських організацій і общин  (Вааду) України з приводу висловлювань президента Зеленського щодо Ізраїлю

Ваад України звернувся до українського парламенту з проханням оголосити ХАМАС міжнародною терористичною організацією

Відповідне відкрите звернення Президія Вааду України надіслала до Верховної Ради України – зокрема, на ім'я голови Верховної Ради України Стефанчука Р.О. та голови Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Мережка О.О.

У відкритому зверненні йдеться:

Йосиф Зісельс отримав премію ім. Станіслава Вінценза за гуманістичне служіння

Громадський діяч, дисидент, виконавчий спів-президент Вааду України, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України, ініціатор та керівник програми "Відновлення під час війни" Йосиф Зісельс  отримав премію імені Станіслава Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів».
 

Ваад України рішуче засуджує дії терористичної організації ХАМАС, яка розв’язала справжню війну проти Ізраїлю

Офіційна заява Вааду України

В одне з найвеселіших єврейських свят – Сімхат-Тора – Ізраїль зазнав безпрецедентної за масштабами атаки з сектора Газа. Сотні терористів ХАМАСу вторглися на територію єврейської держави із суші, моря та повітря. На даний момент 350 ізраїльтян загинули, понад півтори тисячі поранено – багато хто перебуває в критичному стані, десятки людей взято в заручники і вивезено до Гази. У деяких населених пунктах тривають бої з терористами, що проникли туди.

 

Програма «Відновлення під час війни»: презентація для партнерів

Програма «Відновлення під час війни» – це програма для українських жінок та їх дітей, які особливо постраждали під час російської агресії та потребують психологічної реабілітації.

 

В Одеському музеї геноциду «Територія пам’яті» відкрилася виставка давніх єврейських надгробків

 

Фото: Вікторія Біловіл для «Україна Інкогніта»

 

Провідна психологиня Злата Зимовець прочитала лекцію для команди Програми «Відновлення під час війни» щодо психологічної реабілітації ветеранів

Молодь-представники корінних народів, національних меншин та спільнот України запрошуються до участі у воркшопі з питань сучасної молодіжної політики

 

25 червня у місті Києві відбудеться воркшопі для молоді, яка є представниками та представницями корінних народів України, національних меншин та спільнот.   

 

Мета воркшопу:

  • почути голоси молоді та зрозуміти потреби;
  • напрацювати пропозиції до Концепції Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2026-2030 роки. 

 

Участь у воркшопі – це можливість долучитися до спільнотворення сучасної молодіжної політики України.

Президент Конференції європейських рабинів Пінхас Гольдшмідт отримав Премію Карла Великого

Виконавчий співпрезидент Вааду України Йосиф Зісельс привітав усіх євреїв зі святом Песах

З нагоди одного з найголовніших свят єврейського календаря Йосиф Зісельс сказав:

«У ці дні ми згадуємо не лише про визволення нашого народу з єгипетського рабства понад 3300 років тому. Вихід фактично став днем народження єврейського народу, вихідним пунктом його історії.

Йосиф Зісельс презентував Програму «Відновлення під час війни» на конференції «Українська сім’я в міжкультурних та трансдисциплінарних вимірах сучасності»

Програма «Відновлення під час війни» отримала подяку Нацгвардії України

Почесна і заслужена відзнака! 29 березня 2024 року Програма «Відновлення під час війни» отримала подяку керівництва Збройних Сил України – Національної гвардії України. Подяку від імені Програми отримав її засновник, співпрезидент Вааду України Йосиф Зісельс.

 

Для психологів Програми «Відновлення під час війни» прочитала лекцію провідна українська психологиня Злата Зимовець

Основний напрям Програми «Відновлення під час війни», заснованої Ваадом України, – комплексна, глибока психологічна реабілітація родин, які особливо постраждали під час війни, а також військовослужбовців. Робота з ними – це велика відповідальність. Адже наша Програма спільно з Національною Гвардією України займається відновленням не просто військових, які брали участь у бойових діях, а військових після поранень та баротравм (контузій).

Заява Конгресу національних громад України з приводу рішення Міжнародного Суду ООН щодо позову України до Росії

31 січня Міжнародний суд ООН виніс рішення щодо позову України проти Російської Федерації:
https://www.icj-cij.org/sites/default/files/case-related/166/166-20240131-jud-01-00-en.pdf.

 

В‘ячеслав Ліхачов: рівень антисемітизму в Україні нижчий, ніж будь-коли в найближчій ретроспективі

«За всіма основними параметрами, які можна виміряти, рівень антисемітизму в Україні в останні роки зменшується і зменшується до показників історичного мінімуму – він нижчий, ніж будь-коли в найближчій ретроспективі», – сказав історик, громадський діяч, політолог, керівник Групи моніторингу прав національних меншин В‘ячеслав Ліхачов під час ефіру «Антисемітизм в Україні і світі: підсумки 2023 року» на ютуб-каналі Студії «Діє-Слово».

 

Найавторитетніший ізраїльський сайт «Деталі» запустив україномовну версію

«Деталі» – найавторитетніше ізраїльське ЗМІ, яке виходить російською мовою, повідомило про запуск версії українською мовою. Це перше та єдине ЗМІ в Ізраїлі, в якому створено україномовну версію. В ній щодня публікуються обрані матеріали видання, які можуть бути цікавими в Україні та за її межами.

 

Програма «Відновлення під час війни» провела чотириденний вебінар для методистів

Програма Вааду України «Відновлення під час війни» триває й продовжує свою роботу у 2024 році. Перед початком нових проєктів оргкомітет Програми на чолі з її керівником, співпрезидентом Вааду України Йосифом Зісельсом провів вебінар для методистів та психологів «Особливості психологічної реабілітації для осіб, що зазнали травматичного воєнного впливу».

 

 

Ваад України глибоко сумує про смерть екс-голови Запорізької єврейської громади «Яхад» Бориса Естеркіна

Ваад України глибоко сумує про смерть екс-голови Запорізької єврейської громади «Яхад», 
члена координаційної ради Вааду України,
журналіста і ведучого, знавця ідишу
 
Бориса Львовича Естеркіна.

Програма «Відновлення під час війни»: результати роботи у 2022-2023 роках

Програма «Відновлення під час війни» та її організатор Асоціація єврейських організацій та общин (Ваад) України підбили підсумки роботи за основними проєктами та допоміжними спецпроєктами станом на 31 грудня 2023 року.

Ваад України вітає з Різдвом усіх, хто відзначає це свято!

Від імені Вааду України вітаємо наших друзів та партнерів з Різдвом! «Зі світлим святом усіх, для кого це важливо та приємно!», - сказав виконавчий співпрезидент Вааду України, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України, засновник та керівник програми "Відновлення під час війни", громадський діяч, дисидент Йосиф Зісельс.

Страницы

Subscribe to Асоціація єврейських організацій та общин України (Ваад) RSS