21 листопада Ізраїльський Культурний Центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні представлять інтерактивну виставку "Мистецтво, наука та технології майбутнього - погляд з Ізраїлю"

21 листопада Ізраїльський Культурний Центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні, спільно з Торгово-Промисловою Палатою України представлять інтерактивну виставку "Мистецтво, наука та технології майбутнього - погляд з Ізраїлю", в рамках міжнародної виставки інноваційних технологій «3D EXPO 2014»

У відкритті візьме участь Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Білоцерківський

Виставка презентує проекти художників-дизайнерів у співпраці з дослідниками та фахівцями в областях: робототехніки, нейрології, інформаційних технологій і штучного інтелекту. Деякі з представлених авторів намагаються відновити і досліджувати мінливі кордону художньої творчості, в той час як інші критично оцінюють нову реальність, створену мистецтвом.

У перебігу трьох днів роботи виставки, досягнення Ізраїлю в сфері високих технологій представлятимуть співробітники Інституту високих технологій в Хулоні. Куратори, дизайнери і продюсери виставки: Яель Ейлат Ван Ессен, Лілах Шита і Сайфай Бурґіні - автори аналогічної виставки в рамках престижного фестивалю мистецтва і технології Ars Electronica в м Лінц, Австрія. Лілах Шита: старший викладач факультету архітектури, дизайну і технологій нью-медіа в Холонському технологічному інституті (ХТІ), спеціалізується в галузі екологічних експозицій і музейного архітектури. Д-р Яель Ейлат Ван Ессен: викладач програми навчання на другу академічну ступінь (М.А.) в ХТИ, куратор і дослідник нових медіа-технологій в галузі музеєзнавства та цифровий (діґітальной) культури.Д-р Сайфай Бурґіні: викладач програми навчання на другу академічну ступінь (М.А.) в ХТИ, спеціалізується в складних системах в області технології, культури та мистецтва.

На відкриття запрошені мер м.Києва Віталій Кличко і президент Торгово-Промислової Палати України Геннадій Чижиков.

Також виставка відбудеться завдяки зусиллям режисера проекту «ГогольFest» Владислава Троїцького.

Місце проведення: виставковий зал Торгово-Промислової Палати України
(Київ, Б. Житомирська 33)

Відкриття виставки 21 листопада в 11:00

Програма: Офіційне відкриття об 11.00.

Прес-конференція  об 11.30.

VIP-Фуршет  о  12.00.

Стежити за проведенням заходів інтерактивної виставки на сайті Ізраїльського Культурного Центру: можна за посиланням: http://il4u.org.il/kiev

Контакти прес-служби Посольства Держави Ізраїль в Україні: (044) 586 15 28, 586 15 29

http://press.unian.ua/

Nike