Март 2020

Як зробити віддалену роботу в компанії ефективною

Привіт читачам DOU! Я Оля Чмир, працюю Project Manager’ом у компанії SPD-Ukraine. Маю два роки досвіду на проєкті PitchBook. У проєкті наразі працює близько 200 спеціалістів, на постійній основі я взаємодію з трьома різними командами. Команда PitchBook’у — це реалізація мого бажання працювати з in-house командами, коли розробників та тестувальників можна буквально «помацати», адже вся моя попередня кар’єра була пов’язана з роботою у віддалених командах (причому не лише у різних офісах, а й у різних містах, а подекуди — і країнах).

Лекція Йосифа Зісельса про цивілізаційну ідентичність відбулась он-лайн 17 березня

Які ж моделі притаманні регіонам України? 

Спираючись на факти та соціологічні дані, Йосиф Зісельс викладає інформацію так, що кожен сам зможе розібратися в темі та зробити свої висновки. Тим паче, що цивілізаційний кордон, за його словами, «проходить крізь серце кожної людини». 

 
 

Лекція Йосифа Зісельса про цивілізаційну ідентичність відбудеться он-лайн 17 березня

Пізнавати світ легше за допомогою моделей, які можуть бути застосовані не тільки для природних явищ, а також до суспільства, цивілізацій та людства в цілому.

З 17 березня Україна повністю закриває пасажирське авіасполучення

«Щодо пасажирського сполучення — 17 березня, з 00 годин воно буде повністю обмежене», — заявив він в ефірі телеканалу News One.

Йосиф Зісельс на 5 каналі з Романом Чайкою

Якщо ми переглянемо стрічку новин за останні місяці, що помітимо, що одіозні персони Партії регіонів, які були зникли, тепер повертаються. Це реванш чи ні?

Перейменування “Дорогожичів” на “Бабин Яр” як початок викривлення історичної пам’яті

11 лютого Меморіальний музей Голокосту “Бабин Яр” запропонував перейменування станції метро “Дорогожичі” на “Бабин Яр”. “Такий крок стане і даниною пам’яті та поваги до героїзму усіх жертв Бабиного Яру, а також усіх постраждалих від цієї страшної трагедії. 

Новоселиця: єврейське минуле, християнське сучасне

Це місто на Буковині унікальне тим, що об’єднує в собі території Буковини та Бессарабії. А православні служать у храмі двома мовами.

Subscribe to RSS - Март 2020