Ноябрь 2018

Єврейська спадщина Калуша: відродити не можна забути

Днями на Прикарпатті відбулася історична подія — «Тур місцями єврейської спадщини Калуша» за участю представників США, Ізраїлю та України.

75 років тому обірвалося бурхливе життя єврейської громади Калуша, яка складала третину його населення і нараховувала близько 6000 євреїв. Але завдяки зусиллям людей доброї волі під час туру було зроблено важливий крок до відновлення пам’яті про цей зниклий світ і, як сподіваються учасники заходу, зажевріла надія на відродження його спадщини.

В Музеї Шолом-Алейхема відбудеться презентація нової книги Семена Бельмана

25 листопада у приміщенні Музею Шолом-Алейхема відбудеться презентація нової книги голови єврейської общини Чернігівщини, віце-президента Всеукраїнської єврейської ради, члена президії Ваада України, члена Генеральної ради Євро-азійського єврейського конгресу, члена Національної спілки журналістів та Національної спілки краєзнавців України, заслуженого працівника культури України Семена Бельмана «Продолжая разговор…». 

В Иерусалиме почтили память узников Сиона

Ваад Украины выразил солидарность с народом Израиля в связи с обстрелами с территории сектора Газа

В разгар эскалации конфликта на юге Израиля МИД Украины выразил обеспокоенность, в частности, заявив: «Массированные обстрелы израильской территории, угрожающие мирному населению, абсолютно неприемлемы и должны быть немедленно прекращены. 

Віталій Портников: Шевченко не був антисемітом

160 років тому, у листопаді 1858 у часописі "Русский вестник" було опубліковано лист російських діячів культури, які протестували проти циклу антисемітських публікацій іншого видання - журналу "Иллюстрация".

Серед підписантів цього документа можна було побачити прославлені імена - Іван Тургенєв, Микола Чернишевський та інші. Автори залишали його відкритим і закликали приєднатися інших діячів російської культури.

В России начались «проверки» еврейских организаций: правительство не может выбрать между антисемитизмом и "дружбой"

«Терпению властей России подошел конец, и прокуратуры субъектов Федерации начали проверки деятельности агентства Сохнут на предмет нарушений российского Законодательства.

В Запорожье прошел турнир по футболу среди учащихся воскресных еврейских школ города Запорожья, Бердянска и Мелитополя

В течение прошедшей недели по инициативе ВАО «Маккаби» в Запорожье состоялись два ярких спортивных мероприятия.

Иосиф Зисельс принял участие в дискуссии о борьбе с коррупцией в Украине

Иосиф Зисельс рассказал о состоянии Украины после распада СССР

Иосиф Зисельс и Иван Васюнык дали интервью телеканалу "Эспрессо"

Subscribe to RSS - Ноябрь 2018

Наши партнеры 

Юлий Кошаровский история исхода