Смт. Брацлав Немирівського району може стати туристичною меккою для хасидів всього світу

Вінниччина багата природними красотами та культурною спадщиною. Але знаємо про них ми дуже мало, деякі взагалі залишаються «в тіні». Наприклад, смт. Брацлав Немирівського району може стати туристичною меккою для хасидів всього світу. До Брацлава приїздять хасиди із 73 країн світу.

Як відомо, у Брацлаві знаходиться могила улюбленого учня цадика Нахмана - Натана Штернгарца і відвідини його могили є обов’язковим пунктом у хасидів при подорожжю Україною. Але паломники приїжджають автотранспортом, навідуються на могилу цадика, і їдуть з Вінниччини, бо там немає навіть елементарного – готелів, та закладів громадського харчування.

Могила Натана Штернгарца у Брацлаві для хасидів - це святе місце, вони вірять, що саме тут збудуться всі їх мрії. Філософія даної хасидської релігійної течії полягає в тому, що цадик (мудрець у перекладі) це посланець Бога на землю, він є святим ще за життя, віруючі дотримуються його настанов, а після смерті цадик, за повір’ями, спілкуються напряму з Богом. Хасиди вірять, якщо на могилі мудреця попросити Бога про свої заповітні бажання, то Бог обов’язково їх почує.

Могила шанованого Натана Штернгарца знаходиться на скелястому пагорбі, де відкривається дивовижний краєвид на береги Південного Бугу та старий млин, збудований Яном Солітерманом по проекту відомого архітектора Владислава Городецького.

Джерело: vinnitsa.info

 

 

Nike Air Force 1 '07 Lv8 Utility White/White-Black-Tour Yellow – nike dunk high pro sb kentucky derby 2017
дата: