У музеї театрального, музичного та кіномистецтва України проходить виставка ”З історії єврейських театрів ”

У музеї театрального, музичного та кіномистецтва України, що знаходиться на території Києво-Печерської лаври, проходить виставка  ”З історії єврейських театрів ”. Виставка проходить з 25 вересня по 30 листопада та присвячена діяльності єврейських театрів на території України.  На експозиції представлені різноманітні макети та фото до єврейських вистав минулого століття. 

Державний єврейський театр (або ГОСЕТ) виник в Україні 1925 року. Відбулося це в тодішній столиці України - Харкові, після чого в Україні єврейський театр набув популярності.

Музей театрального, музичного та кіномистецтва розташований на території одного з семи чудес України - Києво-Печерської лаври, тому тут доволі часто бувають іноземні туристи.

 

 Музей було утворено у мистецькому обʼєднанні “Березіль” 1923 року, тобто зовсім скоро йому виповниться 100 років! Тут знаходиться одна з найбільших колекцій юдаїки в Україні.

«Макет театральний до вистави “Ельдорадо”,1936.”, “Фото з вистави “Шлек” (Чорти) кін.1920-х” створюють атмосферу виставки дещо містичною та загадковою, адже на ній також присутні не тільки дещо неординарні та містичні фото з вистав, але й саморобні ляльки, на які відвідувачі одразу звертали увагу.

 Кореспонденти-стажери сайту Вааду України поспілкувались з однією з відвідувачів музею - Тетяною. На запитання щодо найкращого часу відвідування подібних вистав жінка відповіла, що найкраще робити це коли ще (або вже) немає великої кількості людей та можна в тиші та спокої насолодитись мистецтвом. Також Тетяна радить, що треба насолоджуватись прекрасним наодинці з собою.

 Ціни достатньо приємні - вартість квитка для дорослих - 50 грн, для студентів та пенсіонерів - 30, школярів - 20 грн. Фотозйомка в музеї є платною, а відеозйомка можлива лише з дозволу адміністрації.

Кореспонденти-стажери сайту Вааду

Репортаж - Безрукава Яна

 Фото - Павлов Роман

 

Girls Nike Air Force 1 Shadow White Sail Stone Atomic Pink CZ8107-100 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers