250 лет Колиивщины

Заявление президиума Ассоциации еврейских организаций и общин (Ваада) Украины

Ассоциация еврейских организаций и общин (Ваад) Украины выражает серьезную обеспокоенность решением Киевского городского совета провести в Киеве торжественные мероприятия в ознаменование 250-летия Колиивщины.

К протесту украинских еврейских организаций против прославления Колиивщины присоединился Всемирный еврейский конгресс


Всемирный еврейский конгресс (WJC) присоединился к протесту украинских еврейских организаций против прославления Колиивщины, и выразил озабоченность в связи с попытками прославления резни, в которой погибли тысячи людей.

Йосиф Зісельс. Коліївщина. Як трактувати події 250-річної давнини?


Депутати Київської міської ради ухвалили рішення про відзначення у столиці 250-річчя Коліївщини.

Заява Єврейської Конфедерації України з приводу заходів на 250 річчя Коліївщини


Тривожні часи та драматичні події, що сьогодні переживає Україна, без сумнівів вимагають від усіх органів влади, політичних партій та громадських організацій виважених дій та заяв, що йдуть на користь країні. На жаль, до таких дій, на нашу думку, не належить рішення Київської міської ради провести у столиці урочисті заходи в ознаменування 250-річчя Коліївщини.

Заява керівництва основних єврейських об’єднань України з приводу урочистих заходів в ознаменування 250-річчя Коліївщини

Характерно, що навіть Тарас Шевченко, якого автор Пояснювальної записки цитує нібито на підтвердження такого підходу, назвав Коліївщину «кривавою трагедією».

Tags: 
Subscribe to RSS - 250 лет Колиивщины

Наши партнеры 

  Юлий Кошаровский история исхода