Сообщение об ошибке

  • Notice: Undefined variable: host в функции eval() (строка 5 в файле /var/www/vaadua.org/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Notice: Undefined variable: uri в функции eval() (строка 5 в файле /var/www/vaadua.org/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Науковий семінар В. Черноіваненка: Система освіти в Державі Ізраїль: ХХ – початок ХХІ століття

Програма єврейських студій Українського Католицького Університету
за підтримки Української асоціації юдаїки та видавництва «Laurus»

запрошує на науковий семінар Віталія Черноіваненка 

Система освіти в Державі Ізраїль: ХХ – початок ХХІ століття

Семінар присвячено історії становлення ізраїльської системи освіти від формування закладів та інституцій у додержавний період до сьогодення. Чому шкільна система сегментована і з яких причин не спрацювала в ній концепція «плавильного котла» ані на світанку державності, коли міністрами освіти були знані інтелектуали, ані пізніше? Яка структура вищої освіти в Ізраїлі та чому ізраїльські університети мають високі світові рейтинги? Як і коли ті виникали та яку мету перед собою ставили? Який місток було сформовано між школою та вищим навчальним закладом? Як скласти психометричний тест і стати студентом в Ізраїлі? 

Д-р Віталій Черноіваненко викладає на кафедрі історії (зокрема єдиний в Україні курс «Історія Держави Ізраїль») в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Координатор магістерської програми НаУКМА з юдаїки. Президент Української асоціації юдаїки. Головний редактор наукового щорічника «Judaica Ukrainica». 

17 вересня, четвер, 16:00

Вул. Козельницька 2 А, 
академічний корпус УКУ, 
ауд. 424

 

Наши партнеры 

Юлий Кошаровский история исхода