Відбулося відкриття міжнародного «круглого столу» з питань пам‘яті жертв Голокосту

27 січня у Києві відбулося відкриття міжнародного «круглого столу» з питань пам‘яті жертв Голокосту. Із словами привітання виступив спів-президент Вааду України Йосиф Зісельс.

Щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост» - це сучасний майданчик для обговорення академічних, наукових досліджень з проблематики історії Голокосту в Україні, історії Другої світової війни, гострих і надзвичайно актуальних для українського суспільства проблем толерантності, протидії антисемітизму та ромофобії, налагодження міжнародного співробітництва в галузі збереження пам`яті про Голокост.

До участі були запрошені провідні науковці та офіційні особи. Робота Круглого столу традиційно складалася з трьох сесій: дослідницької, освітньої та секції, присвяченої збереженню пам`яті про Голокост. Вже вдругебцло проведено міні-сесію, присвячену презентації нових видань з історії Голоксту, німецької окупації України, Другої світової війни та збереження пам`яті про Голокост.

Організаторами ХІІІ круглого столу виступили Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні в партнерстві із Посольством держави Ізраїль в Україні.

 

Air Max