У ДТП загинув відомий український волонтер і блогер

У неділю, 4 лютого, у Дніпрі в ДТП загинув відомий волонтер, блогер і дизайнер Леонід Краснопільський, який був переселенцем із Донецька.

Про це повідомила його дружина Ольга на сторінці у Facebook.

"Сьогодні вдень Льоня загинув у ДТП", - написала вона.

На трагедію відреагував і позафракційний народний депутат України Борислав Береза.

"Сьогодні в Дніпрі у ДТП загинув Леонід Краснопольський. Він був дивною і талановитою людиною, яка колись вирвалася з лап сепарів. Світла людина була. Вічна пам'ять..." - написав він у Facebook.

У мережі з'явилися перші фото і відео з місця трагічної ДТП.

Також загибель Краснопільського прокоментував мер Дніпра Борис Філатов, розповівши, що у нього напередодні був конфлікт із волонтером.

"У мене немає слів. Просто немає. Тільки вчора ми посварилися з ним у Facebook, а сьогодні його вже немає. Так, Льоня, ортодоксальний єврей із Донецька, щирий патріот України, волонтер, дизайнер, підприємець, засновник проекту "Hunta in UA" , який втік у 2014 році в Дніпро. Він був складний, вічно незадоволений і постійно бурчав", - розповів Філатов у Facebook.

"Сьогодні я можу це сказати. Так, я витягнув його у 14-му з "підвалу". Ми ніколи цього не обговорювали публічно. Льоня думав, що це належне. Я думав, що він зобов'язаний був це цінувати. Льоня, прости. Прости, друже мій", - написав Філатов.

 

Джерело: Обозреватель

Air Jordan 1 Mid Black White Shoes Best Price 554724-113 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers