Репресії розхитують державу в інтересах Кремля – Стратегічна Рада РОКу

 

Заява Стратегічної Ради Руху Опору Капітуляції

Репресії розхитують державу в інтересах Кремля

У 2014-2015 роках Україна витримала удар російської агресії, оскільки тоді відбулося об’єднання активного громадянського суспільства, українського політичного класу та всіх гілок влади для відсічі ворогу. В ті роки зокрема було створене українське військо, Україна диверсифікувала джерела надходження енергоносіїв і наблизилася до мети бути незалежною у сфері енергетичної безпеки.

Теперішній порядок денний вимагає ще більшої уваги до питання національної єдності перед загрозою масштабної агресії Російської Федерації. Натомість дії політичного керівництва країни продовжують спрямовуватися на створення нових внутрішніх фронтів. Саме із цього погляду слід розглядати політичний тиск на на громадських активістів і волонтерів, на журналістів, на Суспільне мовлення, на україноцентричну політичну опозицію, у т.ч. – на п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Уже два роки здійснюється розправа над безпідставно звинуваченими Андрієм Антоненком, Юлією Кузьменко, Яною Дугарь, триває політично вмотивоване переслідування Сергія Стерненка. Стратегічна Рада РОК підкреслює, що захист національних інтересів, оборона України від зазіхань путінської Росії не може розглядатися представниками влади лише з огляду на особисті образи чи стурбованістю про свій рейтинг на наступних президентських або парламентських виборах.

Ці репресивні дії підвищуючи градус суспільної напруги та дестабілізують суспільну ситуацію, що є вигідним Кремлю. Звертаємося до Президента Володимира Зеленського із закликом припинити політичні переслідування в країні, позбутися зрадників у найближчому оточенні, перейти до втілення політики національної єдності та піклуватися про зміцнення обороноздатності держави. Бо завтра може бути вже пізно.

 

- Йосиф Зісельс, співпрезидент Вааду України.

- В’ячеслав Брюховецький, Герой України, почесний Президент Національного університету «Києво-Могилянська академія», учасник Ініціативної групи «Першого грудня».

- Володимир Василенко, Надзвичайний і Повноважний Посол, Представник України в Раді ООН з прав людини (2006-2010).

- Володимир Огризко, Надзвичайний і повноважний посол України, міністр закордонних справ України (2007-2009 рр).

- Сергій Квіт, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», Міністр освіти і науки України (2014-2016).

- Роман Безсмертний, Надзвичайний і Повноважний Посол, Віцепрем'єр-міністр України (2005).

- Михайло Гончар, Президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ».

- Данило Лубківський, Надзвичайний і Повноважний Посланник, Заступник міністра закордонних справ України (2014).