Маленька Європа у серці Карпат - відкриття «Європейського табору - 2016»

3 серпня 2016 року у мальовничому Славсько, що на Львівщині стартував Міжнародний дитячий «Європейський табір -2016». Цього року табір зустрічає не тільки дітей з різних регіонів України, але і з Грузії та Молдови.

Табір діятиме чотирнадцять днів, під час яких діти поглиблять свої знання з класичних ідеологій, проведуть вибори, створять дієвий парламент, зануряться у питання права Європи, проведуть флешмоб на екологічний день, у ретроспективі побачать розвиток європейської культури від первісності до постмодерну, навчаться бути медіаосвідченими та захищеними, познайомляться з прекрасним містом під час екскурсії до Львова на день урбаністики, навчаться відкривати власний бізнес та платити податки на економічний день, проведуть наукові дослідження та експерименти на день освіти та науки, стануть компетентними з питань європейських релігії.

Співробітники унікального проекту «Європейський табір» проробили неймовірну роботу до відкриття табору: були завчасно розроблені тематичні дні, що стосуються різних аспектів європейського життя, їх ціннісного наповнення та практичного втілення. Продуманий антураж, що дозволяє відчути себе у різних куточках неймовірно цікавої Європи. Розроблені гуртки, майстер-класи та спортивні заняття. Були залучені необхідні спеціалісти для покращення змістовного наповнення днів, відбулися психологічні тренінги по адаптації дітей з різних регіонів, вимушено переселених дітей, дітей з зони бойових дій на Сході нашої країни.

Здійснити дитячу мрію - потрапити до Європейського табору, допомогли спонсори, на відкритті табору була присутня Юлія Скок, науковий співробітник, координатор проектів Представництва в Україні Фонду Конрада Аденауера. З надихаючою промовою виступив Віце-президент Конгресу національних громад України, ідейний засновник проекту «Європейський табір» - Йосип Зісельс. Серед гостей також були Володимир Сайкевич - директор пансіонату «Славський», Міла Брагінська - директор програм Євроазіатського єврейського конгресу.

Дякуємо, за спонсорську допомогу Представництву в Україні фонду Конрада Аденауера, Конгресу національних громад України, ТОВ «Інфопульс - Україна», Міжнародному фонду «Відродження», Київському офісу Євроазіатського єврейського конгресу (ЄАЄК), Асоціації єврейських організацій та общин України (Ваад України), меценатам – Олегу Вишнякову, Ігорю Керезю, Костянтину Круглову.

З організаційною підтримкою допомогли Львівська міська рада, м. Львів, Пансіонат «Славський», смт. Славське, «Інфініті Прінт», м. Київ,

типографія «АЛТ-ЛТД», м. Чернівці, «Фармінвест», м. Чернівці, «А-трансфер», м. Львів, «Нова пошта», «Епіцентр» та багато інших.

Ми вдячні, всім за активну допомогу у створенні цікавого, нестандартного освітнього проекту «Європейський табір».

Маленька Європа у серці Карпат вже відкрита!

Sneakers