Конґрес національних громад України оголошує конкурс для дітей 11–17 років для участі в інноваційному проекті «Європейський табір-2016»

 

Конґрес національних громад України
оголошує конкурс для дітей 11–17 років
для участі в інноваційному проекті
«Європейський табір-2016»

 

Місце проведення табору:

пансіонат «Славський», 82660,Львівська область, Сколівський район,  смт. Славске, вул. Устияновича, 35.

Докладно про пансіонат за посиланням.

Дати проведення табору: з 3 по 16 серпня 2016 року

Від’їзд  з Києва у табір 2 серпня 2016 року

Приїзд із табору до Києва 17 серпня 2016 року

Упродовж 14 днів діти з різних куточків України, діти з родин внутрішньо переміщених із Донецької та Луганської областей та Криму, а також підлітки з Молдови та Грузії знайомитимуться з сучасними європейськими цінностями, культурою й традиціями європейських країн, та матимуть можливість спілкуватись й обмінюватися думками.

«Європейський табір» – це унікальний освітній простір, основною метою якого є формування молодого покоління з погляду на європейські цінності. Основою роботи табору є відкриття нових сторінок європейського життя, зокрема: ставлення до людини, її життя, здоров’я, родини, розвитку індивідуальних особливостей та здібностей, почуття приватності, соціальної справедливості, поваги до основних прав і свобод людини, європейського підходу до толерантності та полікультурності, ставлення до природи, влади, релігії.

У формі інтерактивних занять і студій підлітки матимуть можливість познайомитися з цінностями європейського життя.

Європейський табір – це унікальна можливість для дітей із внутрішньо переміщених родин цікаво і корисно провести частину літа серед неймовірної краси Карпат, познайомитися з однолітками із різних куточків нашої країни, зануритися в європейську атмосферу та знайти мотивацію та натхнення для подальших власних пошуків.

Проживання і харчування у таборі

Підлітки проживатимуть по 3–4 особи у номері з усіма зручностями. Організовано п’ятиразове харчування. Докладніше про умови проживання та харчування за посиланням.

Безпека та медичне обслуговування

Безпека дітей є нашим пріоритетом. Територія табору охороняється. Це гарантує відсутність сторонніх на території табору.

У таборі постійно знаходиться штатний лікар, що має аптечку з основними лікарськими засобами. В разі необхідності ми звертаємося до місцевого лікувального закладу.

Із дітьми постійно працюють досвідчені вихователі,методисти та психолог, які пройшли спеціальну підготовку для роботи у дитячих таборах.

Діти проходять обов’язковий інструктаж із техніки безпеки.

Докладніше про безпеку та медичне обслуговування за посиланням.

Із правилами роботи табору можна ознайомитись за посиланням.

Табір організовуватимуть творці вже відомих та успішних проектів «Європейський табір-2015», «Джерела толерантності». Для команди табору це вже не перший проект із залученням дітей і молоді до активного суспільного життя, до налагодження діалогу, подолання конфліктів, засвоєння нових традицій.

Вартість участі в «Європейському таборі»

Вартість участі у таборі за умови виконання конкурсної роботи (прийом конкурсних робіт до 24 червня) становить 3700 грн.+ 500 грн. вартість проїзду.

Також є можливість участі у таборі без виконання конкурсної роботи. Вартість путівки без виконання конкурсної роботи становить  9800 грн. + 500 грн. вартість проїзду(з Києва і в зворотньому напрямку).

За умови оплати путівки без виконання конкурсної роботи до 15 червня сума становитиме 6700 грн. + 500 грн. вартість проїзду (з Києва і в зворотньому напрямку).

Якщо Твої батьки можуть сплатити повну суму путівки, то це можна зробити, повідомивши координаторів набору в табір по е-мейлу eurocamp2016@gmail.com., вказавши у темі листа «Європейський табір, повна вартість»

Завдяки фінансовій підтримці благодійних організацій та спонсорів є можливість надання індивідуальних знижок для дітей з родин, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.Вартість участі для пільгової категоріїстановитиме від 1500 до 2000 грн.

Надання пільгових знижок розглядатиметься організаторами табору в індивідуальному порядку

Участь у конкурсі

Перевага за умови якісної конкурсної роботи надаватиметься дітям родин внутрішньо переміщених з Донецької та Луганської областей та Криму, зокрема тим, хто вперше беруть участь у проекті «Європейський табір»,і тим, хтобрав участь у таборі «Будуємо мости замість стін».

Проїзд до місця проведення за рахунок батьків чи громади. Ми організуємо супровід дітей у табір з Києва та Львова.

Як потрапити в «Європейський табір»

1. Заповнити он-лайн анкету 

2. Виконати конкурсну роботу з однієї із запропонованих тем:

Відома у Європі особистість. Внесок і діяльність історичних, культурних, політичних діячів у становленні Європи (XVII-XXст.).Обери яскраву європейську особистість, яка є цікавою для тебе та поясни чому ти її обрав ? Це завдання ти можеш виконати у формі малюнка/ есе/ презентації/ відео.

Європейські цінності. Які цінності, на твій погляд, є необхідними для сталого розвитку Європи . Поясни чому. Це завдання ти можеш виконати у формі малюнка/ есе/ презентації/ відео.

Європейське життя. Як ти уявляєш життя європейця? Обґрунтуй свою думку. Це завдання ти можеш виконати у формі малюнка/ есе/ презентації/ відео.

Детальніше про Конкурс  можна дізнатися з Положення (варіант українською або варіант російською).

3. Відправити роботу на електронну пошту eurocamp2016@gmail.com.

4. Поговорити з представником нашого табору.

Із тобою зв’яжуться і запропонують обрати зручний для тебе час бесіди.

5. Після завершення Конкурсу до тебе надійде електронний лист.

6. Після підтвердження участі слід перерахувати благодійний внесок на проведення табору.

7. «Європейський табір-2016» чекає на тебе!

УВАГА: Останній день прийому конкурсних робіт 24 червня!

 

Посилання на відео та фото «Європейський табір-2015».

Якщо виникли питання, телефонуй за номерами:

044 248 36 70, 044 425-97-58Людмила Бондаренко з 11:00 до 19:00 у робочі дні

або пиши на е-мейл eurocamp2016@gmail.com.

 

Джерело: Конгрес національних громад України

Película adidas vs Puma (2016) , Running Correr