Голова Черновицької обласної державної адміністрації Михайло Папієв зустрівся з делегацією посольства Держави Ізраїль в Україні

4 жовтня голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв зустрівся з делегацією посольства Держави Ізраїль в Україні на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом країни Реувеном Дін Елем та керівництвом єврейського національного фонду KKL.

Керівник виконавчої влади краю привітав посла Ізраїлю з першим візитом на Буковину та висловив сподівання, що нинішня зустріч додасть додаткового імпульсу в розвитку відносин між партнерами двох країн.

Михайло Папієв наголосив, що взаємовідносини між Буковиною та Ізраїлем з об’єктивних причин налагодились багато десятиліть тому. Єврейська національна громада, за словами керівника виконавчої влади краю, має усі умови для забезпечення своїх релігійних та культурних потреб. «З 1991 року в Чернівцях працює загальноосвітня школа, де навчальний та виховний процес здійснюється з урахуванням традицій єврейського народу, в 1995 році єврейське кладовище  в обласному центрі набуло статусу  історико-культурної заповідної території, а в 2003 році сі єврейські національно-культурні товариства області об’єднались в єврейську громаду Буковини, - сказав Михайло Папієв. – Ми поважаємо та цінуємо іудейську громаду краю, в межах повноважень сприяємо її розвитку».

Підсумовуючи, голова обласної державної адміністрації підкреслив, що крайова влада відкрита для втілення у життя нових спільних проектів та готова до подальшої співпраці з посольством держави Ізраїль та єврейськими національно-культурними товариствами.

Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль Реувен Дін Ель передав голові обласної державної адміністрації пакет документів з пропозиціями щодо подальшого співпробітництва в екологічному, культурному, освітньому, соціальному та медичному напрямках та висловив сподівання, що взаємовідносини між Буковиною та Ізраїлем розвиватимуться та набуватимуть якісно нових змін.

Джерело: http://oda.cv.ua

Air Force 1 Sage Low
рубрика: