Арсеній Яценюк: Майдан не сприймає і не сприйме чорносотенних гасел

“Майдан не сприймає чорносотенських гасел. А ті, хто спробував був їх вигукувати, швидко опинявся за периметром цього простору свободи”, –  заявив у День пам’яті жертв Голокосту голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк.

“Майдан – це протест проти того насильства, зла і тотальної брехні, яку несе із собою нинішній режим. У цьому протесті немає місця ненависті до наших співгромадян у залежності від їхнього етнічного походження, віровизнання, регіону проживання. Ми всі – український народ. На барикадах – ми всі; на сцені Майдану моляться разом православні й протестанти, католики і лютерани, мусульманський муфтій і іудейський рабин”, - йдеться в заяві.


 Арсеній Яценюк наголосив, що режим, “який крім крові, терору й тортур, остаточно заплямував себе ще й ксенофобією, намагається звинуватити Майдан у антисемітизмі”: “Для цього від імені нікому не відомих, часто – просто неіснуючих єврейських організацій світом розповсюджуються поклепи про начебто наявну «паніку» серед українського єврейства, про «прохання» євреїв-киян евакуювати їх зі столиці тощо”.

Він підкреслив, що на це ж спрямовані “брудні натяки про нібито причетність сил Самооборони Майдану до побиття студента та викладача єврейської релігійної школи”: “Хоча  відповідальні єврейські діячі відразу побачили в цьому «фірмовий почерк» владних організаторів провокацій”.

“Ми беззастережно і рішуче засуджуємо ворожнечу на етнічному, расовому чи релігійному ґрунті і, відповідно, - гидотні вихватки тих, хто цю ворожнечу розпалює. Ми завжди готові надати захист парафіянам синагоги, яких намагаються налякати «тітушки» та їхні роботодавці”, - підкреслив голова Політради “Батьківщини”.

“Вимагаю від тих у владі, хто ще здатний чути: ми знаємо все ваше меню провокацій проти представників різних народів і різних Церков; про ваші абсолютно злочинні спроби розколоти країну і попереджаємо вас - відповідальності не вдасться уникнути ані виконавцям, ані організаторам”, - наголосив Арсеній Яценюк.

27.01.2014
Джерело: http://batkivshchyna.com.ua/

Air Max