Міністерство культури України, Національний заповідник «Бабин Яр» та Міжнародний меморіальний фонд «Бабин Яр» підписали меморандум про співпрацю

Будівля колишньої контори єврейського кладовища. Вул. Мельникова 44, Київ

14 серпня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством культури України (міністр – Євген Нищук), Національним заповідником «Бабин Яр» (директор – Борис Глазунов) і Міжнародним меморіальним фондом «Бабин Яр» (голова Опікунської ради – Андрій Адамовський, директор – Йосиф Зісельс ).

Зміст Меморандуму – спільна діяльність над створенням державного музею «Бабин Яр» у будівлі колишньої контори єврейського кладовища.

Нагадаємо, що ММФ БЯ було створено Ваадом України і Всеукраїнською єврейською радою (президент – Олександр Сусленський) навесні 2016 року під час підготовки до 75-ї річниці початку трагедії Бабиного Яру.

2016 року Фонд зібрав кошти, організував (спільно з Центром досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства НаУКМА (директор – Леонід Фінберґ) та Інститутом юдаїки (директор – Юлія Смілянська) і профінансував дві виставки, присвячені пам'яті жертв Бабиного Яру (в М -галереї і в А-галереї Києва).

2017 року Фонд організував спільно з Інститутом юдаїки серію семінарів для учнів шкіл і експонував у школах Києва пересувну виставку, присвячену пам’яті трагедії в Бабиному Яру.

 

Дивись також: Иосиф Зисельс. Отношение к Холокосту – это проверка на европейскость. О проектах мемориализации пространства Бабьего Яра

adidas Yeezy Boost 350