Август 2022

Міждисциплінарна сертифікатна програма з юдаїки продовжує набір на перший курс

З 2020-2021 навчального року Міждисциплінарна Сертифікатна програма з юдаїки є об’єднанням навчальних спільних програм з юдаїки Вааду України і НаУКМА, з однієї сторони, та Вааду України і Таврійського Національного Університету, з другої сторони.  

Міжнародна міждисциплінарна сертифікатна програма з юдаїки закінчила літню сесію

Міжнародна міждисциплінарна сертифікатна програма з юдаїки закінчила проведення літньої лекційної сесії, а також провела День відкритих дверей програми.

До 15 вересня 2022 року програма продовжує набір на 1 курс.

Олена Заславська – наразі цікавість до юдаїки в Україні зростає

– Часто говорять, що єврей – це перш за все релігія…

– Я завжди наголошую, що з відродженням єврейських громад та єврейського життя в Україні за часів незалежності більшість членів єврейської громади чудово навчились випікати хали, запалювати шабатні свічки, одягатися згідно з єврейською релігійною традицією, дотримуватися шабату і навіть читати на івриті молитви, але справжніх глибоких знань у сфері єврейської історії та культури насправді більшість не має.

Йосиф Зисельс о массовом выезде евреев из России. Марафон FREEДOM

Основная тема – прекращение работы представительства "Сохнута" в россии. Также разговор коснулся будущего еврейских общин россии.

23 серпня Міжнародна міждисциплінарна сертифікатна програма з юдаїки проводить День відкритих дверей

23 серпня 2022 р. відбудеться он-лайн зустріч із засновниками, викладачами, керівниками, випускниками, студентами Міжнародної міждисциплінарної сертифікатної програми з юдаїки.
Юдаїка – це гуманітарна дисципліна, спрямована на вивчення історії, культури, літератури, релігії єврейського народу. До юдаїки входять також дослідження єврейської філософії та права, аналіз класичних єврейських текстів, студії з єврейських мов тощо. Чому важливо та цікаво її вивчати?