Громадські активісти різних національностей закликають не підтримувати російський проєкт меморіалу Бабин Яр

ПРИЄДНУЙТЕСЬ! ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ЦЕ ЗУПИНИТИ
​Збір підписів триває за посиланням

 

Эксклюзив Ваада

30-річчя Вааду України!

Все материалы раздела

 
 
 
 
 
 

Ваад України та НаУКМА (кафедра історії)

Умови вступу на міждисциплінарну сертифікатну програму з юдаїки

 

 
 

Показ художнього фільму «Кіборги: Герої не вмирають» вдбувся в Ізраїлі

18 червня 2018 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, перебуваючи з робочим візитом в Державі Ізраїль, відкрив показ художнього фільму «Кіборги: Герої не вмирають».

«Фільм "Кіборги", який показує долю захисників Донецького аеропорту, розповідає нам не про війну, а про мир, який український народ хоче повернути на свою землю», - зазначив П.Клімкін.

Фільм українського режисера Ахтема Сеїтаблаєва базується на реальних подіях битви за Донецький аеропорт і розповідає про сучасну історію України.

«Цей фільм має подивитися кожен, аби розуміти, чим живе Україна сьогодні. Тому я надзвичайно щасливий, що взяв участь у організації цього дійства у Єрусалимі. Правду мають знати всі!», - підкреслив Почесний консул Держави Ізраїль у Західному регіоні України Олег Вишняков.

В рамках вечора відбулась презентація проекту «Україна: Подолання». Фотовиставка, організована Українським Інститутом громадської дипломатії та Балто-Чорноморською безпековою конфедерацією, демонструє як Україна проходить часи подолання нажорсткіших викликів сьогодення, окупації частини її території, потужної інформаційної війни, а також зображує незламність духу українських воїнів. Це подолання дає потужний поштовх відродження сучасної європейської нації.

На заході були присутні високопосадовці, представники дипломатичного корпусу, місцевої громади та громади вихідців з України. Стрічка викликала овації усіх присутніх.

Показ стрічки був організований Посольством України в Державі Ізраїль за організаційного сприяння ГО «Ізраїльські друзі України» та Почесного консула Держави Ізраїль у Західному регіоні України Олега Вишнякова.

nike military boots for sale on ebay craigslist