Постав підпис!
Понад 700 українських діячів звернулися до влади щодо "російського" проекту меморіалізації Бабиного Яру

 
 
 
 

Студия "Лимонад" он-лайн

Программа работы студии включает проведение он-лайн лекций, презентаций, концертов и интервью.
Подключение к студии по ссылке.
Расписание по ссылке

Сьогодні, 26 травня, приблизно о 19:00 у Першій київській міській лікарні №1 після тривалої хвороби помер один з найвідоміших українських поетів та перекладачів, член Спілки письменників та Пен-клубу України Мойсей Фішбейн. Найщиріші співчуття рідним та друзям.

 
 
 
 

НаУКМА запрошує на маґістерську програму з юдаїки

Національний університет «Києво-Могилянська академія» і Ваад України оголошують про початок розгляду попередніх заявок від охочих вступати на маґістерську програму з юдаїки в 2013 році.

Програма є спеціалізацією «Юдаїка» в межах маґістерської програми «Історія» НаУКМА. Впродовж двох років передбачається вивчення історичних дисциплін, а також спеціальних фахових курсів з юдаїки, включаючи вивчення єврейських мов – івриту та їдишу.
 
Наприкінці навчання випускники отримують диплом державного зразка (маґістра історії) і англомовний диплом НаУКМА. Програма також сприяє студентам в отриманні ґрантів на стажування за кордоном. 
Вступати на програму мають право випускники бакалавратів, які володіють українською і англійською мовами.
 
Вступні іспити – українська, англійська, спеціальність (екзамен, що передбачає питання з історії України, всесвітньої історії та єврейської історії) – складаються влітку в НаУКМА.
 
Маґістранти, що успішно виконують навчальний план, отримують від ґрантодавців стипендію. Студенти з інших міст забезпечуються проживанням у гуртожитку НаУКМА.
 
Отримати детальнішу інформацію стосовно програми, а також анкету (попередню) вступника можна, звернувшись за електронною адресою:  MagistJudaica@gmail.com
 

Air Foamposite One

дата: