Постав підпис!
Понад 700 українських діячів звернулися до влади щодо "російського" проекту меморіалізації Бабиного Яру

 
 
 
 

Студия "Лимонад" он-лайн

Программа работы студии включает проведение он-лайн лекций, презентаций, концертов и интервью.
Подключение к студии по ссылке.
Расписание по ссылке

Сьогодні, 26 травня, приблизно о 19:00 у Першій київській міській лікарні №1 після тривалої хвороби помер один з найвідоміших українських поетів та перекладачів, член Спілки письменників та Пен-клубу України Мойсей Фішбейн. Найщиріші співчуття рідним та друзям.

 
 
 
 

Міні-курс Мотла Гордона «Чобітки, сінник, родзинки і мигдаль: ранні тексти мовою їдиш та єврейські пісні Східної Європи»

Міні-курс Мотла Гордона «Чобітки, сінник, родзинки і мигдаль:ранні тексти мовою їдиш та єврейські пісні Східної Європи»

Курс присвячено аналізу ранніх (XIII–XVIII століття) текстів мовою їдиш, насамперед поетичних, а також низки східноєвропейських єврейських народних пісень, що дійшли до нашого часу. У період XIII–XVIII ст. їдиш був поширений на значній території Європи. Водночас, їдишомовна література зазнавала впливу інших європейських літератур. Її оригінальність, широкий спектр жанрів, паралелі з іншими європейськими традиціями і різноманітність поетичних засобів можуть зацікавити істориків, лінгвістів, літературознавців, фольклористів та ін. 

Мотл Гордон (Санкт-Петербурзький державний університет) – дослідник мови їдиш і єврейського музичного фольклору. З 2010 по 2012 роки викладав їдиш в Університеті Тель-Авіва в межах The Naomi Prawer Kadar International Yiddish Program.

17 листопада, вівторок, 11:40 і 13:30
18 листопада, середа, 11:40 і 13:30

Вул. Волоська 8/5, корпус 5, 
підвальне приміщення, ауд. 2

Офіс програм НаУКМА з юдаїки

 

Air Jordan XI 11 Kid