Постав підпис!
Понад 700 українських діячів звернулися до влади щодо "російського" проекту меморіалізації Бабиного Яру

 
 
 
 

Студия "Лимонад" он-лайн

Программа работы студии включает проведение он-лайн лекций, презентаций, концертов и интервью.
Подключение к студии по ссылке.
Расписание по ссылке

Сьогодні, 26 травня, приблизно о 19:00 у Першій київській міській лікарні №1 після тривалої хвороби помер один з найвідоміших українських поетів та перекладачів, член Спілки письменників та Пен-клубу України Мойсей Фішбейн. Найщиріші співчуття рідним та друзям.

 
 
 
 

Йосиф Зісельс на 5 каналі з Романом Чайкою

Якщо ми переглянемо стрічку новин за останні місяці, що помітимо, що одіозні персони Партії регіонів, які були зникли, тепер повертаються. Це реванш чи ні?

Я почну трохи раніше. Під час президентських виборів, знаю, я був у південному регіоні, я читав лекцію в Ізмаїльському гуманітарному університеті, а це такий проросійський регіон. Я знаю, що всі церкви Московського патріархату агітували за Бойка. Фактично за Партію регіонів у вигляді ОПЗЖ. Бойко вилетів із другого туру, Церква переключилася на підтримку Зеленського. Церква вважала, а отже, Росія вважала, що Зеленський ближчий до російської точки зору, хоча ми не можемо його в цьому звинувачувати. Він може дозволити собі інші слова, але я в тому віці, що я не можу вірити словам, тільки вчинкам. І я бачу, як ми поступово йдемо по багатомірній гібридній капітуляції. Багато хто вважає, що капітуляція – це коли очільники держав сіли і підписати акт про капітуляцію. Так було колись, тепер такого не буде. Гібридна – означає повзуча, невидима, але дає такі самі наслідки. Приниження держави, позбавлення суверенітету та контроль над державою. Який би ми напрям не знали в житі: економіку, дипломатію, українізацію, банківську справу. Усі досягнення 5 років – у деяких напрямах ми просунулися далі, в деяких  -менше, у деяких  -узагалі не просунулися, - але йде відступ.

дата: