Постав підпис!
Понад 700 українських діячів звернулися до влади щодо "російського" проекту меморіалізації Бабиного Яру

 
 
 
 

Студия "Лимонад" он-лайн

Программа работы студии включает проведение он-лайн лекций, презентаций, концертов и интервью.
Подключение к студии по ссылке.
Расписание по ссылке

Сьогодні, 26 травня, приблизно о 19:00 у Першій київській міській лікарні №1 після тривалої хвороби помер один з найвідоміших українських поетів та перекладачів, член Спілки письменників та Пен-клубу України Мойсей Фішбейн. Найщиріші співчуття рідним та друзям.

 
 
 
 

Відбулося відкриття міжнародного «круглого столу» з питань пам‘яті жертв Голокосту

27 січня у Києві відбулося відкриття міжнародного «круглого столу» з питань пам‘яті жертв Голокосту. Із словами привітання виступив спів-президент Вааду України Йосиф Зісельс.

Щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост» - це сучасний майданчик для обговорення академічних, наукових досліджень з проблематики історії Голокосту в Україні, історії Другої світової війни, гострих і надзвичайно актуальних для українського суспільства проблем толерантності, протидії антисемітизму та ромофобії, налагодження міжнародного співробітництва в галузі збереження пам`яті про Голокост.

До участі були запрошені провідні науковці та офіційні особи. Робота Круглого столу традиційно складалася з трьох сесій: дослідницької, освітньої та секції, присвяченої збереженню пам`яті про Голокост. Вже вдругебцло проведено міні-сесію, присвячену презентації нових видань з історії Голоксту, німецької окупації України, Другої світової війни та збереження пам`яті про Голокост.

Організаторами ХІІІ круглого столу виступили Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні в партнерстві із Посольством держави Ізраїль в Україні.