Постав підпис!
Понад 700 українських діячів звернулися до влади щодо "російського" проекту меморіалізації Бабиного Яру

 
 
 
 

Студия "Лимонад" он-лайн

Программа работы студии включает проведение он-лайн лекций, презентаций, концертов и интервью.
Подключение к студии по ссылке.
Расписание по ссылке

Сьогодні, 26 травня, приблизно о 19:00 у Першій київській міській лікарні №1 після тривалої хвороби помер один з найвідоміших українських поетів та перекладачів, член Спілки письменників та Пен-клубу України Мойсей Фішбейн. Найщиріші співчуття рідним та друзям.

 
 
 
 

Українські та ізраїльські науковці відновлять спільні дослідження

У 2020 році після понад 20-річної перерви українські та ізраїльські вчені відновлять спільні наукові дослідження в галузях теоретичної фізики й проблем культурної та історичної спадщини.

Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти й науки України.  

Перелік 4 проєктів затвердили 25 листопада в Києві під час першого засідання Спільного українсько-ізраїльського Комітету з питань науково-технологічного співробітництва. Розраховані вони на 2 роки.

Участь у дослідженнях з української сторони візьмуть науковці з 3 закладів вищої освіти — Харкова, Львова та Дніпра, а також одної наукової установи НАН (Інститут теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова, м. Київ).

Конкурс на проєкти оголосили 1 листопада 2018 року. Загалом на нього подали 15 заявок. Пріоритетними були ті, які стосуватися прикладної математики та теоретична фізика, а також єврейської спадщини.

Раніше у Міністерстві освіти і науки заявляли, що в Україні запустять «індекс цитування» науковців.

Нагадаємо, МОН тимчасово призупинило атестацію Вищих навчальних закладів, щоб здійснити донабір експертів, зокрема міжнародних.

Автор: Борис Ткачук

Джерело: Громадське