Постав підпис!
Понад 700 українських діячів звернулися до влади щодо "російського" проекту меморіалізації Бабиного Яру

 
 
 
 

Студия "Лимонад" он-лайн

Программа работы студии включает проведение он-лайн лекций, презентаций, концертов и интервью.
Подключение к студии по ссылке.
Расписание по ссылке

Сьогодні, 26 травня, приблизно о 19:00 у Першій київській міській лікарні №1 після тривалої хвороби помер один з найвідоміших українських поетів та перекладачів, член Спілки письменників та Пен-клубу України Мойсей Фішбейн. Найщиріші співчуття рідним та друзям.

 
 
 
 

У Києві пройде лекція Йосифа Зісельса "Єврейська ідентичність: динаміка змін"

Магістерська і сертифікатна програми з юдаїки в НаУКМА та Асоціація єврейських організацій та общин (Ваад) України запрошують на публічну лекцію Йосифа Зісельса "Єврейська ідентичність: динаміка змін".

Лекція відбудеться 28 листопада 2019 року, четвер о 18:00 в офісі програм з юдаїки НаУКМА (вул. Волоська 8/5, корпус 5, підвальне приміщення, ауд. 2).

Єврейський народ це етнос, релігійна спільнота чи цивілізація? Це питання, а також поняття єврейської ідентичності та його зміст буде розглянуто у лекції. Окрему увагу буде приділено причинам трансформацій єврейського самоусвідомлення. Лектор простежить зміни єврейської ідентичності в історичному контексті й зупиниться на сучасних її формах в Україні та світі.

Йосиф Зісельс (Иосиф Зисельс) – український громадський діяч, виконавчий співпрезидент Асоціації єврейських організацій та общин (Вааду) України, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України, автор книг «Если я только для себя...» (2000), «Если не сейчас...» (2006) і «Господи, Ти відкриєш уста мої... Йосиф Зісельс у розмовах із Ізою Хруслінською» (2017).

Подія на фб