Постав підпис!
Понад 700 українських діячів звернулися до влади щодо "російського" проекту меморіалізації Бабиного Яру

 
 
 
 

Студия "Лимонад" он-лайн

Программа работы студии включает проведение он-лайн лекций, презентаций, концертов и интервью.
Подключение к студии по ссылке.
Расписание по ссылке

Сьогодні, 26 травня, приблизно о 19:00 у Першій київській міській лікарні №1 після тривалої хвороби помер один з найвідоміших українських поетів та перекладачів, член Спілки письменників та Пен-клубу України Мойсей Фішбейн. Найщиріші співчуття рідним та друзям.

 
 
 
 

Олег Ростовцев. Бабин Яр не вичерпується одним Голокостом, як Голокост не вичерпується одним Бабиним Яром

Під час Презентації та обговорення концепції комплексної меморіалізації Бабиного Яру члени робочої групи відповіли на кілька запитань, в тому числі, чи вірять вони, що за їхнього життя презентована концепція буде реалізована Олег Ростовцев, член правління єврейської общини міста Дніпро.

"Я сподіваюся, що в такому вигляді, в якому концепція була представлена сьогодні, її не буде. У мене є три питання. Перше - це "що". Мені не подобаєтья ототожнювання, що Бабин Яр - це Голокост, Голокост - це Бабин Яр. Із моєї точки зору, Голокост - це важлива частина Бабиного Яру, його значуща частина, може, навіть основна, але не може бути вичепана одним Бабиним Яром. Так само, як Голокост не вичепується Бабиним Яром. Інших стра Богданівка в Миколаївській області, Дробицький Яр в Харкові. Таких місць окло 5 тисяч в Україні. Інше питання "Хто". Це українська трагедія, музей має бути зроблений українцями, українською владою. Інші можуть тільки допомагати або зробити свої приватні проекти. І требє питання "для кого". НЕ для активістів, не для делегацій. Це для українських дітей, українського майбутнього",