НаУКМА запрошує на магістерську програму з юдаїки

Запрошуємо вступати на магістерську програму з юдаїки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Успішні апліканти отримують повний навчальний ґрант, який покриває вартість навчання, оплату за гуртожиток і передбачає виплату стипендії. 

Студенти програми мають змогу впродовж двох років вивчати фахові курси з юдаїки в міждисциплінарному форматі, дві єврейські мови – іврит та їдиш, а також історичні дисципліни. На програмі регулярно читають лекції й міні-курси гостьові викладачі – знані дослідники з України, США, Ізраїлю, Канади та інших країн. На конкурсних засадах студенти щороку проходять стажування в Єврейському університеті в Єрусалимі, що належить до 100 кращих університетів світу.

Звертаємо вашу увагу, що у 2019 році реєстрація для складання єдиного фахового вступного іспиту з англійської та складання додаткових фахових вступних випробувань для неісториків відбудуться вже у травні!

Реєстрація на додаткове фахове вступне випробування для неісториків триває до 24 травня!

Етапи вступної кампанії:

І крок
Заповнення анкети вступника та подання мотиваційного листа (1—2 сторінки) і супровідних матеріалів (pdf-файлів з текстами наукових робіт, списку публікацій, якщо є). Файли слід надіслати на адресу MagistJudaica@gmail.com з темою листа «МП_Вступ_2019_прізвище».

ІІ крок
Реєстрація і складання іспитів в НаУКМА.
13–24 травня – реєстрація на додаткове фахове вступне випробування з історії для осіб, які мають попередній освітній ступінь із іншої спеціальності, у Приймальній комісії НаУКМА (вул. Іллінська, 9, Культурно-мистецький центр, тел. 425-60-22,vstup@ukma.edu.ua);
13 травня – 3 червня – реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови у Приймальній комісії НаУКМА;
30 травня, 12:00 – додаткове фахове вступне випробування з історії (для осіб, які мають попередній освітній ступінь із іншої спеціальності);
2 липня – єдиний вступний іспит з іноземної мови;
з 10 до 23 липня – прийом заяв і документів від осіб, які беруть участь у конкурсному відборі;
з 24 до 26 липня – фахове вступне випробування з історії (юдаїки).

Детальнішу інформацію про програму та умови вступної кампанії 2019 року можна знайти за посиланням та на сайті Приймальної комісії НаУКМА.

Постер

Інформація про програму

nike air max 90 blue

дата: